• Web sitemizin SORU-CEVAP bölümünde dosya yüklemek ve dosya indirmek ÜCRETSİZ'dir.
  Gizlilik kapsamında, sadece site yöneticilerimizin ve üyenin kendisinin görebileceği ÜCRETLİ ÖZEL DESTEK alanımız mevcuttur.

açıklama

 1. T

  Çözüldü Aynı kişiye ait en küçük tarih ile o tarihe ait öğrenim durumu bilgisini alma

  Merhaba arkadaşlar kolay gelsin. Örnek dosyada da belirttiğim üzere bir kişiye ait öğrenim bilgilerinde açıklama kısmında kademe yazan satırları dikkate almayacak şekilde en küçük öğrenim bitirme tarihi ile bitirme tarihine ait öğrenim bilgilerini yazacak bir formüle ihtiyacım var. Yardımcı olur...
 2. ASLAN7410

  Soru Hücreye açıklama ekleme

  Merhaba, hayırlı geceler. Ekte gönderdiğim excel dosyam ilk açıldığında Sayfa1 B1 hücresine renkli açıklama eklemek istiyorum. Makra kaydet ile yapıyorum, daha sonra kodu çalıştırdığımda, hata veriyor. Yardımcı olur musunuz?
 3. T

  Soru F2 Enter Makrosu / Açıklamaya Resim, Metin Ekleme Makrosu Birleştirilebilir mi?

  https://www.exceldestek.com/konu/hucre-aciklamasi-dosyadan-resim-getirme-dinamik.1388/#post-9287 Buradaki konumuza ait kod il eilgili olarak hücrelerde manuel olarak F2 enter yaptığımızda resim ve isim geliyor, fontunu ve rengini de istediğimiz gibi yaptık. @Ömer BARAN hocama çok teşekkür...
 4. Feyzullah

  Kısayol Hücreye açıklama eklemek

  Shift F2 Hücreye açıklama ekleme
 5. gicimi

  Çözüldü Hücrenin Üstüne Geldiğinde Açıklamada Fotoğrafın Görülmesi

  Merhaba; Ekteki dosyada A sütununda yer alan isimlerin üzerine gelindiğinde ilgili kişinin resminin görülmesini nasıl sağlayabilirim. 500 adet isim ve fotoğraf yüklenecektir. Konu hakkında yardımcı olabilir misiniz. Teşekkürler.
Üst