• Web sitemizin SORU-CEVAP bölümünde dosya yüklemek ve dosya indirmek ÜCRETSİZ'dir.

  Gizlilik kapsamında, sadece site yöneticilerimizin ve üyenin kendisinin görebileceği ÜCRETLİ ÖZEL DESTEK alanımız mevcuttur.

arasında

 1. U

  Çözüldü Sayfalar Arası Karşılaştırma

  Merhaba, 2 Sayfadan oluşan bir raporumuz var. 2 sayfada aşağıda belirtilen karşılaştırmaları yapıp, farklılıkları 3. sayfada çıkarmasını istiyoruz . Bunu şu an manuel yapıyoruz, fakat biraz zaman kaybı yaşıyoruz. Bunu Makro ile yapabilmemiz mümkün müdür ? Karşılaştırma yaptığımız sütunlar...
 2. S

  Çözüldü İki Değer Arasındaki Verileri Hesaplama

  Merhabalar Aşağıdaki gibi bir tablom var. Mesafe (sol'daki) sütun içindeki yazan veriler sabit değişmeyecek. Değerler (sağ'daki) sütun içindeki ilk ve son değer biliyorum aradaki soru işaretli hücrelerdeki verileri bulmak istiyorum. Yardım edebilir misiniz?
 3. S

  Çözüldü sayfalar arası veri aktarımı

  değerli üstadlarım. bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim. sorunum: yapılması amaçlanan: Ana sayfa sayfasında A3:F7 aralığını Dv Defteri sayfasında B3 ten itibaren kopyalamaktır. tekrarlayan kayıt olabilir bunun önemi yok. Butona basıldığında kalan satırdan aktarım yapılmalıdır...
 4. T

  Soru İki Tarih Arası Sorgulama Güncelleme

  Kolay gelsin arkadaşlar. İki tarih arasında görev yapan kişileri sorgulama yaptığım formülün güncellenmesine ilişkin örnek dosyayı ekte gönderiyorum. Yardım edebilir misiniz?
Üst