• Web sitemize destek olmak, Hazır Excel Dosyaları indirmek ve sitemizi reklamsız kullanmak için VIP Üyelik Satın alabilirsiniz.
  Hesabını VIP Üyeliğe Yükselt

ekleme

 1. C

  Çözüldü Hücrelerdeki metni formule ekleme

  Merhaba b4 ve c4 hücrelerindeki değerleri d4 deki formule eklemek istiyorum. b4 ve c4 ü değiştirdiğimde formuldeki kısımlarında değişmesini istiyorum. yardımcı olabilirmisiniz. teşekkürler.
 2. leguminosea

  Soru Userform üzerine excel penceresi veya tablo ekleme

  Herkese selamlar, Bir user form üzerine ekteki resimde görüldüğü gibi satır ve sütun sayısının benim belirleyebileceğim bir excel penceresi veya tablo ekleyebilirmiyiz? Bunu toplu veri girişi yapabilmek için kullanacağım. Tablodaki hücreler excel hücreleri gibi çalışabilse iyi olur. (kulağından...
 3. ASLAN7410

  Çözüldü Hücreye açıklama ekleme

  Merhaba, hayırlı geceler. Ekte gönderdiğim excel dosyam ilk açıldığında Sayfa1 B1 hücresine renkli açıklama eklemek istiyorum. Makra kaydet ile yapıyorum, daha sonra kodu çalıştırdığımda, hata veriyor. Yardımcı olur musunuz?
 4. malatyalı

  Çözüldü Saate dakika ekleme

  A1 hücresine 07:00 şeklinde saat yazılı A2 hücresine 07:30 şeklinde 30 dakika ekleyecek bir formüle ihtiyacım var. Yardımcı olabilir misiniz?
 5. M

  Soru = ARA ( .... ) Formül Güncelleme

  iyi akşamlar; nöbet isimli sayfaya veri doğrula ile yazdığım nöbet saatini YİCMAL isimli sayfada karşılığı olan nöbet saatini yazıyor.mevcut formüle 08-24 nöbet saati ve karşılığı olan 16 yı eklemeye çalışıyorum ama birtürlü olmuyor.rica etsem bakabilirmisiniz.nöbet sayfası c6 hücresine 08-24...
Üst