Sitemize Hoşgeldiniz

Türkiye'nin en geniş özeliklere sahip forumu olan ExcelDestek.Com üzerinde soru sorabilmek, daha önceki sorulan sorulara, açılan konulara cevap yazabilmek, puan kazanabilmek, kazandığınız puanlar ile dosya indirebilmek ve çok daha fazla özellikten yararlanabilmek için sitemize üye olunuz.
Hemen Üye Ol ya da Giriş Yap

Sorun Cevaplayalım

Excel'e dair sorularınızı sorun, cevaplayalım.

Çözümlenmiş Sorular

Kullanıcılarımızın sorularını ve sunduğumuz çözümleri inceleyin.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Ücretli destek ve özel hizmet talep edebilirsiniz.

 • Web sitemizi "REKLAMSIZ" olarak ziyaret etmek ister misiniz?
  Gerek sitemize destek, gerekse de reklam görmeden sitemizde gezinmek isterseniz, HESAP YÜKSELTME sayfasından SADECE 15-TL'ye 1 yıl boyunca ÜCRETLİ ÜYELİK almanız yeterli olacaktır.
  Detaylı bilgilendirme için lütfen buraya tıklayınız!

  REKLAMSIZ FORUM KULLANMAYI TERCİH EDECEK ÜYELERİMİZE, https://www.exceldosyalari.com İSİMLİ SİTEMİZDEN 3 AYLIK ÜYELİK PAKETİ HEDİYE EDİLECEKTİR.

excelde yıllık izin takibi

 1. S

  Genel  İzin programı hakkında

  İzin Programı adresindeki izin programını indirdim,fakat benim istediğim gibi değil eğer mümkünse ,izin hakediş günlerini,formülde 1 yıl ile 4 yıl arası 16 gün -5yıl ile 14 yıl arası 20 gün-15 yıl ve üstünü 28 gün olarak düzenleyebilirmiyiz? 15 yılı geçmiş personele 280 gün izin hakkı...
 2. K

  Genel  Yıllık izin Takip (Geliştirme)

  Merhaba, veri tabanı başkasından altın olan yıllık izin takip işlemi yapan tabloda geliştirmeye ihtiyaç oldu... (EXCEL 2003 versiyon kullanmakta olduğum dikkate alınarak formül düzenlenmesi önemli...) a) İZİN TAKİP sayfasında D sütununda gelen TC kimlik numaralarını HAKEDİŞ LİSTESİ sayfasından D...
Üst