• Web sitemizin SORU-CEVAP bölümünde dosya yüklemek ve dosya indirmek ÜCRETSİZ'dir.

  Gizlilik kapsamında, sadece site yöneticilerimizin ve üyenin kendisinin görebileceği ÜCRETLİ ÖZEL DESTEK alanımız mevcuttur.

genel

 1. ERMAN SAYINALP

  Soru Komut çözümü !

  Merhaba, Halihazırda kullandığım aşağıdaki KODLAMA'da, "A2:K" adresini, başka bir uygulamada kullanmak üzere "B5:L" yaptığımda, KODLAMA çalışmıyor. Aşağıdaki kodlamanın ne ifade ettiğini ve başkaca nerede/nerelerde değişiklik yapmam gerektiği hususunda değerli yardımlarınız lütfen. For sat =...
 2. ERMAN SAYINALP

  Çözüldü İki Sütun karşılaştırma, eşit olanları bulma !

  Merhabalar, Excel'de iki sütun karşılaştırması yapılarak eşit olanların bulunacağı FONKSİYON için yardımlarınız lütfen. Teşekkür ederim. Örnek Dosya ektedir.
 3. S

  Soru excelde iki ayrı sayfadaki verileri birleştirme ve karşılaştırma

  Merhaba Ekte yer alan örnekte görüldüğü gibi iki sayfa tablo var. Birinci sayfada 2018 yılı satışları, ikinci sayfada 2019 yılı satışları var. Bu sayfalar arasında ortak isimlerde var farklı isimlerde var. Bu iki sayfada ki isimleri 3 sayfada birleştirip tabloya yerleştirmek ve karşılaştırmak...
 4. Z

  Soru Resmi Tatil ve Pazar Günleri

  Arkadaşlar EK 'te ki çalışmanın birinci satırındaki 1 lere denk gele ikinci satırdaki 1 lerin toplamını bulma hususunda yardımlarınız rica ediyorum. Sonucun 5 olması gerek.
Üst