• Web sitemizin SORU-CEVAP bölümünde dosya yüklemek ve dosya indirmek günlük limitlere bağlı olarak ÜCRETSİZ'dir.
  Gizlilik kapsamında, sadece site yöneticilerimizin ve üyenin kendisinin görebileceği ÜCRETLİ ÖZEL DESTEK alanımız mevcuttur.

grafik

 1. K

  Çözüldü İstediğim Grafiği Nasıl Yapabilirim?

  Merhaba İstediğim Grafiği Hangi formüllerle yapabilirim. Ek Dosyaya Görsel ve Açıklamayı Yazdım
 2. S

  Soru Grafik renklendirme

  Arkadaşlar selam. Ekteki dosyadaki verilere göre; En düşük yıl ortalama grafik çubuğunun SARI, en yüksek yıl ortalama grafik çubuğunun YEŞİL ve diğer yıl ortalama grafik çubuğunun ise SARI, 3 yıl ortalama grafik çubuğunun da LACİVERT renk olmasını nasıl sağlayabilirim? Şimdiden teşekkürler..
 3. V

  Çözüldü Vba_makro ile bileşik grafik oluşturma

  Merhabalar ben buton kullanarak Vba kodlarıyla sıfırdan bir birleşik grafik çizmek istyorum çok araştırmama rağmen ilerleyemedim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler. Kısacası buton kullanmak suretiyle grafiğimin bir kısmı histogram bir kısmı da çizgi grafiği olsun istiyorum.
 4. esrarengiz

  Çözüldü rapor alma

  Yeni%20Microsoft%20Excel%20%C3%87al%C4%B1%C5%9Fma%20Sayfas%C4%B1.xlsx%20-%20%2016%20KB']Yeni Microsoft Excel Çalışma Sayfası.xlsx - 16 KB[/URL] listede plakalar var renkli olarak..isteğim bu plakaların kendi aralarında aylık ne kadar bir birlerinden farklı hareketleri var...bu yapabilirmisiniz...
 5. M

  Çözüldü Resimdeki örnek grafiğin benzerini oluşturmak.

  Değer forum Yetkilileri & Üyeleri. Ek'te resimde yer alan örnekte, resimin en solunda kırmızı renkli 1, 2, 3 olarak işaretlediğim yerde ki gibi, dikey olarak 3 tane eksen oluşturmam gerekiyor. 3 Ayrı değerin grafiğini göstermem gerekiyor, resimde ki örneğin benzerini excel'de yapmak...
 6. Feyzullah

  Kısayol Grafik oluşturmak

  Alt F1 Grafik oluşturma
 7. Feyzullah

  Kısayol Yeni sayfada grafik oluşturmak

  F11 Yeni sayfada grafik oluşturma
Üst