Sitemize Hoşgeldiniz

Türkiye'nin en geniş özeliklere sahip forumu olan ExcelDestek.Com üzerinde soru sorabilmek, daha önceki sorulan sorulara, açılan konulara cevap yazabilmek, puan kazanabilmek, kazandığınız puanlar ile dosya indirebilmek ve çok daha fazla özellikten yararlanabilmek için sitemize üye olunuz.
Hemen Üye Ol ya da Giriş Yap

Sorun Cevaplayalım

Excel'e dair sorularınızı sorun, cevaplayalım.

Çözümlenmiş Sorular

Kullanıcılarımızın sorularını ve sunduğumuz çözümleri inceleyin.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Ücretli destek ve özel hizmet talep edebilirsiniz.

 • Web sitemizi "REKLAMSIZ" olarak ziyaret etmek ister misiniz?
  Gerek sitemize destek, gerekse de reklam görmeden sitemizde gezinmek isterseniz, HESAP YÜKSELTME sayfasından SADECE 15-TL'ye 1 yıl boyunca ÜCRETLİ ÜYELİK almanız yeterli olacaktır.
  Detaylı bilgilendirme için lütfen buraya tıklayınız!

  REKLAMSIZ FORUM KULLANMAYI TERCİH EDECEK ÜYELERİMİZE, https://www.exceldosyalari.com İSİMLİ SİTEMİZDEN 3 AYLIK ÜYELİK PAKETİ HEDİYE EDİLECEKTİR.

iç içe döngü

 1. malatyalı

  f(×)  içiçe eğer

  =EĞER(YADA(AY(C6)=1;AY(C6)=4;AY(C6)=7;AY(C6)=10);"Var") eĞER w6 Hücresi "HAYIR " Değilse ve C6 hücresi de 1, 4, 7 ve 10'uncu aylar değilse 0 yazması bunların dışında ise formülün çalışmasını sağlamak için yardımcı olabilir misiniz?
 2. D

  VBA  İç içe döngü hakkında yardımınıza ihtiyacım var

  Öncelikle hiçbir eğitimim yok sağdan soldan topladığım verilerle aşağıdaki makroyu oluşturdum. İşimi neredeyse görüyor ama bir sıkıntım var. Sıkıntım şu: Veri_Getir diye bir makrom var. Bu makronun PDFKAYDET adlı makro çalıştığında (for döngüsü başlamadan) çalışmasını ve her for döngüsü...
Üst