• Web sitemizin SORU-CEVAP bölümünde dosya yüklemek ve dosya indirmek ÜCRETSİZ'dir.

  Gizlilik kapsamında, sadece site yöneticilerimizin ve üyenin kendisinin görebileceği ÜCRETLİ ÖZEL DESTEK alanımız mevcuttur.

kodlama

 1. R

  Soru Kod yazarken sayfa isimlerini belirtme

  Merhab, Dosyamda 5'den başlayıp 700'e kadar giden sayfalar var. Kod yazarken bunları tek tek yazmak zor. Sheets.Select gibi bir kullanım da yapamıyorum. Metinle yazılmış sayfa isimleri de var. 5 ten başlayıp 700 e kadar giden bu sayfaları kod içinde nasıl ifade edebilirim.
 2. okan32

  Soru Otomatik Form Doldurma

  https://belgenet.diyanet.gov.tr/edys-web/sistemeGiris.xhtml linkindeki forumun excele yazmış olduğum kullanıcı adı ve şifrenin otomatik doldurulmasını istiyorum.
 3. F

  Soru excelde belirlenen isme göre miktar yansıtma

  Merhabalar.. 2 gündür denemedigim formül kalmadı ama bir türlü olmuyor. belirledigim kodu farklı bir stüna yazıp karşına miktar girdigimde , görünmesini istedigim tabloya bir türlü gitmiyor.. Resimli anlatım ektedir..
 4. C

  Soru Excel > Dosya > Giriş > Menü ŞERİTine kodlarla müdahale etme...

  Saygıdeğer excel üstadlarım, Excel ile ilgili sorular aklımı kurcalamaya devam ediyor... Acaba diyorum excel menü şeridine kodlarla müdahale edebiliyor muyuz? Menü gizleyebilmek, yada yeni menü grubu oluşturmak hatta makro ataması yapmak, daha da ilerisi şerit menüde çalışan bir saat gösterimi...
Üst