• Web sitemizin SORU-CEVAP bölümünde dosya yüklemek ve dosya indirmek ÜCRETSİZ'dir.
  Gizlilik kapsamında, sadece site yöneticilerimizin ve üyenin kendisinin görebileceği ÜCRETLİ ÖZEL DESTEK alanımız mevcuttur.

korumalı sayfada

 1. V

  Çözüldü Sayfa koruma ve Form Denetimi

  Sayfa koruma uyguladığım yerde Birleşik Giriş Kutusu (Form Denetimi) kullanıyorum. Birleşik Giriş Kutusu'nun kilitini kaldırsam da kaldırmasam da hücrelerin bir kısmının veya tamamının kilidini açsam da açmasam da Birleşik Giriş Kutusu'nu değiştiremiyorum. Nasıl çözüm bulabilirim?
 2. M

  Çözüldü aktif hasta listesi makrosu hata

  merhaba;ben sağlık personeliyim,kendi çabalarım ile bişeyler yapmaya çalışıyorum ,ekte sunduğum çalışmamda aktif hasta listesinde aktifi güncelle isimli makrom var.bu çalışır durumda idi kendiliğinden hata vermeye başladı,çıkış sayfasında yazan ex şifa gibi bilgilere göre aktif hasta güncelle...
 3. M

  Çözüldü makroda hata nerde?

  Sub excopyex() ' ' ' ActiveSheet.Unprotect "1" Application.ScreenUpdating = False Application.Run "'VERİ_GİRİS.xlsm'!çıkanlar" ActiveSheet.Range("$B$1:$H$7326").AutoFilter Field:=1, Criteria1:="ex" ActiveSheet.Range("$B$1:$H$7326").AutoFilter Field:=7, Criteria1:="<>"...
 4. ERMAN SAYINALP

  Çözüldü Korumalı Sayfada işlem yapmak

  Merhaba, Tamamen yada kısmen HÜCRE'leri kilitlenmiş, ilaveten Şifrelenerek SAYFA KORUMASI altına alınmış bir sayfada, Formül içeren Hücreleri Kopyalarak alt hücrelere taşımak mümkün müdür ? Mümkünse, yöntemi nedir ? Örnek Dosya ektedir !
Üst