Sitemize Hoşgeldiniz

Türkiye'nin en geniş özeliklere sahip forumu olan ExcelDestek.Com üzerinde soru sorabilmek, daha önceki sorulan sorulara, açılan konulara cevap yazabilmek, puan kazanabilmek, kazandığınız puanlar ile dosya indirebilmek ve çok daha fazla özellikten yararlanabilmek için sitemize üye olunuz.
Hemen Üye Ol ya da Giriş Yap

Sorun Cevaplayalım

Excel'e dair sorularınızı sorun, cevaplayalım.

Çözümlenmiş Sorular

Kullanıcılarımızın sorularını ve sunduğumuz çözümleri inceleyin.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Ücretli destek ve özel hizmet talep edebilirsiniz.

 • Web sitemizi "REKLAMSIZ" olarak ziyaret etmek ister misiniz?
  Gerek sitemize destek, gerekse de reklam görmeden sitemizde gezinmek isterseniz, HESAP YÜKSELTME sayfasından SADECE 15-TL'ye 1 yıl boyunca ÜCRETLİ ÜYELİK almanız yeterli olacaktır.
  Detaylı bilgilendirme için lütfen buraya tıklayınız!

  REKLAMSIZ FORUM KULLANMAYI TERCİH EDECEK ÜYELERİMİZE, https://www.exceldosyalari.com İSİMLİ SİTEMİZDEN 3 AYLIK ÜYELİK PAKETİ HEDİYE EDİLECEKTİR.

korumalı sayfada

 1. M

  VBA  aktif hasta listesi makrosu hata

  merhaba;ben sağlık personeliyim,kendi çabalarım ile bişeyler yapmaya çalışıyorum ,ekte sunduğum çalışmamda aktif hasta listesinde aktifi güncelle isimli makrom var.bu çalışır durumda idi kendiliğinden hata vermeye başladı,çıkış sayfasında yazan ex şifa gibi bilgilere göre aktif hasta güncelle...
 2. M

  VBA  makroda hata nerde?

  Sub excopyex() ' ' ' ActiveSheet.Unprotect "1" Application.ScreenUpdating = False Application.Run "'VERİ_GİRİS.xlsm'!çıkanlar" ActiveSheet.Range("$B$1:$H$7326").AutoFilter Field:=1, Criteria1:="ex" ActiveSheet.Range("$B$1:$H$7326").AutoFilter Field:=7, Criteria1:="<>"...
 3. ERMAN SAYINALP

  VBA Cevaplandı Korumalı Sayfada işlem yapmak

  Merhaba, Tamamen yada kısmen HÜCRE'leri kilitlenmiş, ilaveten Şifrelenerek SAYFA KORUMASI altına alınmış bir sayfada, Formül içeren Hücreleri Kopyalarak alt hücrelere taşımak mümkün müdür ? Mümkünse, yöntemi nedir ? Örnek Dosya ektedir !
Üst