Sitemize Hoşgeldiniz

Türkiye'nin en geniş özeliklere sahip forumu olan ExcelDestek.Com üzerinde soru sorabilmek, daha önceki sorulan sorulara, açılan konulara cevap yazabilmek, puan kazanabilmek, kazandığınız puanlar ile dosya indirebilmek ve çok daha fazla özellikten yararlanabilmek için sitemize üye olunuz.
Hemen Üye Ol ya da Giriş Yap

Sorun Cevaplayalım

Excel'e dair sorularınızı sorun, cevaplayalım.

Çözümlenmiş Sorular

Kullanıcılarımızın sorularını ve sunduğumuz çözümleri inceleyin.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Ücretli destek ve özel hizmet talep edebilirsiniz.

 • Web sitemizi "REKLAMSIZ" olarak ziyaret etmek ister misiniz?
  Gerek sitemize destek, gerekse de reklam görmeden sitemizde gezinmek isterseniz, HESAP YÜKSELTME sayfasından SADECE 15-TL'ye 1 yıl boyunca ÜCRETLİ ÜYELİK almanız yeterli olacaktır.
  Detaylı bilgilendirme için lütfen buraya tıklayınız!

  REKLAMSIZ FORUM KULLANMAYI TERCİH EDECEK ÜYELERİMİZE, https://www.exceldosyalari.com İSİMLİ SİTEMİZDEN 1 AYLIK ÜYELİK PAKETİ HEDİYE EDİLECEKTİR.

makro güvenliği

 1. M

  VBA  güncelleştirilmeyen bağlantı var uyarısı

  makroyu çalıştırdığımda bu çalışma kitabında güncelleştirilmeyen bağlantı var uyarısı çıkıyor ve devam demezsem makro ilerlemiyor,bu uyarıyı yada açılan diğer uyarıların tamamının açılmamasını sağlan bir makro kodu varmı acaba,mevcut kodlara eklediğimde uyarı vermesin.
 2. kenantu

  VBA  Makroları Devre Dışı Bırakma

  Merhaba Arkadaşlar 20 seneden beri Excel ile uğraşan bir kişi olarak ilk defa başıma gelen bir sorunu sizlere danışmak istedim. Excel Makro güvenliği ayarlarından tüm makroları devre dışı bırakmış olmama rağmen makrolarım çalışıyor bunu bir türlü engelleyemiyorum. 24 saat önceye kadar güvenlik...
Üst