• Web sitemizin SORU-CEVAP bölümünde dosya yüklemek ve dosya indirmek ÜCRETSİZ'dir.
  Gizlilik kapsamında, sadece site yöneticilerimizin ve üyenin kendisinin görebileceği ÜCRETLİ ÖZEL DESTEK alanımız mevcuttur.

pdf veri al

 1. S

  Soru Excelde Bu mümkün mü acaba ?

  Merhabalar Konu Başlığından Anlaşılacağı gibi excelde Böyle bir işlem mümkünmüdür? Görsellerle anlatmaya çalışıyım umarım başarılı olurum. :) Yukarıda Belirttiğim görselde "FATURA EKLENDİ" yazısının başındaki Simgeye Tıklandığında FATURA TASLAĞINI (PDF) olarak atamak istiyorum. Bunun...
 2. okan32

  Çözüldü Pdf ' den Excele Veri Alma

  Arkadaşlar aşağıdaki örnek dosyamdaki excele pdf den veri alıyordum. fakat pdf şablonum değiştiği için artık alamıyorum. Yeni pdf şablonuna göre kodları nasıl düzenleyebiliriz.Uğraştım ama yapamadım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
 3. okan32

  Soru Pdf Dosyasından Veri Alma

  KLASÖRDEKİ PDF DOSYASINDAN RENKLİ İŞARETLENEN YERLERİ TABLODAKİ İLGİLİ HÜCRELERE ALDIRMAK İSTİYORUM. ÇOK UĞRAŞTIM AMA YAPAMADIM. YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
 4. C

  Çözüldü PDF dosyasından Excel'e veri almak

  Ek pdf dosyasından bazı bölgeleri alıp excel formunda grafik yaptığım dosyaya nasıl alabilirim. PDF dosyalarında yer hep anı değişlik olmuyor ( satır olarak ) PDf dosyasıda ek dosyam Almak istedğim yerler Örnek: Analysis Num. / Analiz Numarasi : P00206 -> P00206 ( her dosyamda değişken )...
Üst