• Web sitemizin SORU-CEVAP bölümünde dosya yüklemek ve dosya indirmek ÜCRETSİZ'dir.
  Gizlilik kapsamında, sadece site yöneticilerimizin ve üyenin kendisinin görebileceği ÜCRETLİ ÖZEL DESTEK alanımız mevcuttur.

resmi tatil

 1. excelismail

  Çözüldü Yıllık İzin Dönüş Tarihi Gösterme

  Merhabalar, iyi hafta sonları. Excel yıllık izin tarihi dönüş zamanını gösteren tablo yapılabilir mi? Bu tabloyu ekte taslak olarak ekledim. Hafta sonları ve resmi tatil manuel eklenecek ve yıllık izin dönüş tarihini gösterecek. Bu tablo için yardım alabilir miyim?
 2. H

  Soru C.tesi / Pazar / Resmi Tatil (Yarım Gün VAR) Olmayan Gün Sayısı

  Merhabalar; Çalışma kitabının PUANTAJ sayfasında PERSONEL ALİ örneğinde olduğu üzere GRİ alanlar kişi çalışmadığından şuan ki hali ile AJ7 hücresiine çalışması gereken iş gününü doğru olarak bulabiliyorum. Fakat aktif olan I9 ve AG9 hücrelerine giriş yapacagım Dİ=Diğer İzin Yİ= Yıllık izin...
 3. K

  Soru ilgili aydaki kritere göre tatil günleri ve seçime göre izin günleri tespiti

  Merhaba, Ekli dosyada detayla açıklama ve soru oluşturulmuş olup Soru1: D3 HÜCRESİ: D1> Yıl D2> Ay olmak üzere D3 hücresine seçilen ayın gün sayısı gelecek. Şubat ayları 28,29 bulacak tabiki Soru2: H2 HÜCRESİ: d1 ve d2 deki yıl ve ay sayısına ve K3 hücresindeki seçime göre (Hafta Sonu tatil...
 4. Z

  Soru Koşullu Biçimlendirme

  EK'teki çalışmada H2 hücresindeki oklar vasıtasıyla aylar değiştirildiğinde aylar ve günler geliyor. Benim yapmak istediğim şey aylar ve günler değiştikçe PAZAR ve RESMİ TATİLLERE denk gelen günleri koşullu biçimlendirme ile biçimlendirmek istiyorum.
Üst