• Web sitemizin SORU-CEVAP bölümünde dosya yüklemek ve dosya indirmek ÜCRETSİZ'dir.
  Gizlilik kapsamında, sadece site yöneticilerimizin ve üyenin kendisinin görebileceği ÜCRETLİ ÖZEL DESTEK alanımız mevcuttur.

uyarı

 1. malatyalı

  Çözüldü 10 Gün Kala Uyarı

  Üstadlarım L3 : L2043 arasında Görevlendirme bitiş Tarihleri var . C3 : C2043 arasında da Personel ismi var. L sütununda ki tarihe 10 gün kala exceli açtığımda nasıl bir uyarı alabilirim. Form mu olur? İnput mu olur? Rica etsem yardımcı olabilir misiniz?
 2. malatyalı

  Çözüldü Butona Uyarı/Açıklama verdirme

  Üstadlarım Yardımınıza ihtiyacım var. Müsait olan bir üstadımdan rica etsem Userformda bulunan togglebutton üzerine gelince; "togglebutton 8 tane ve her birine ayrı ayrı açıklama gireceğim, ControlTipText kısmına yazılmayacak kadar uzun bir cümle" Başlıklı ve hemen altında açıklama kısmını...
 3. M

  Soru güncelleştirilmeyen bağlantı var uyarısı

  makroyu çalıştırdığımda bu çalışma kitabında güncelleştirilmeyen bağlantı var uyarısı çıkıyor ve devam demezsem makro ilerlemiyor,bu uyarıyı yada açılan diğer uyarıların tamamının açılmamasını sağlan bir makro kodu varmı acaba,mevcut kodlara eklediğimde uyarı vermesin.
 4. malatyalı

  Çözüldü form üzerinde geri sayım

  Değerli Arkadaşlar Form Üzerinde Textbox16' ya görevlendirme tarihi yazdım. 20.06.2019 Textbox17' ye görevlendirme YIL süresini yazdım 4 Textbox18' e görevlendirme AY süresini yazdım 5 Textbox19' a görevlendirme GÜN süresini yazdım 20 Label25' e Görevlendirildiği tarihten itibaren Geri sayacak...
Üst