• Web sitemizin SORU-CEVAP bölümünde dosya yüklemek ve dosya indirmek ÜCRETSİZ'dir.
  Gizlilik kapsamında, sadece site yöneticilerimizin ve üyenin kendisinin görebileceği ÜCRETLİ ÖZEL DESTEK alanımız mevcuttur.

yapıştır

 1. ASLAN7410

  Çözüldü Satır kopyalama

  Merhaba, hayırlı akşamlar. Ekte gönderdiğim excel dosyamın G sütununda herhangi bir hücreye bastığımda inputbox kutusu çıkmaktadır, kutudaki sayıya göre tıkladığım hücre satırını kopyalarak, alta yapıştırmasını istiyorum. Yardımcı olur musunuz?
 2. malatyalı

  Soru vba kopyala yapıştır

  Sheets("Sayfa1").Range("C10:D41").Copy sat = Sheets("Sayfa1").Cells(65536, "C").End(xlUp).Row Sheets("Sayfa1").Range("O" & sat).PasteSpecial xlPasteAll Application.CutCopyMode = False Application.ScreenUpdating = True Yapıştırma yapılan yer seçili kalmaması için ne yapmalıyım
 3. ASLAN7410

  Çözüldü Belirlenen hücrelerde yapıştırmayı iptal edilmesi

  Merhaba hayırlı geceler. Ekte gönderdiğim excel dosyamın sadece H8:H17 hücrelerinde kopyalanmış herhangi bir şeyin yapıştırılmasının iptal edilmesini istiyorum. (Sağ mause ve Ctrl+V iptal edilmesi.) Dosya içerisinde kodlar var, ama bu tamamen bütün dosyayı kapsadığı için işimi görmüyor...
 4. Feyzullah

  Kısayol Yapıştır

  Ctrl V Yapıştır
 5. ERMAN SAYINALP

  Çözüldü Korumalı Sayfada işlem yapmak

  Merhaba, Tamamen yada kısmen HÜCRE'leri kilitlenmiş, ilaveten Şifrelenerek SAYFA KORUMASI altına alınmış bir sayfada, Formül içeren Hücreleri Kopyalarak alt hücrelere taşımak mümkün müdür ? Mümkünse, yöntemi nedir ? Örnek Dosya ektedir !
Üst