• Web sitemizin SORU-CEVAP bölümünde dosya yüklemek ve dosya indirmek ÜCRETSİZ'dir.
  Gizlilik kapsamında, sadece site yöneticilerimizin ve üyenin kendisinin görebileceği ÜCRETLİ ÖZEL DESTEK alanımız mevcuttur.

yerinekoy

 1. K

  Çözüldü sayıya çevir

  Merhaba, ekli dosyada D sütunundaki değerleri sayıya çeviremedim. Yardımcı olur musunuz?
 2. K

  Çözüldü Biçimleri eşleştirme 2

  Merhaba Bugün "biçimleri eşleştirme" adı ile Genel - f(×) - ✅ biçimleri eşleştirme sorduğum soruya ilişkin yeni bir sorun çıktı; Ekli dosyada g42 hücresindeki =D32=YERİNEKOY(E4;DAMGA(160);"")*100 formül yanlış çıkmakta doğru olması için formülü nasıl düzenlemek gerekli.
 3. K

  Çözüldü biçimleri eşleştirme

  Merhaba ekli dosya E sütununda sayı gibi görünen Genel biçimde değer var, D sütununda da % işaretli yüzde oranlı değer var E ve D sütundaki değerleri G sütununda Sayı olarak eşitlemek ve Yüzde oranı olarak iki türde eşitlemek için gerekli formüllere ihtiyacım var. Yardımcı olabilir misiniz?
 4. K

  Çözüldü farklı sayfalardaki biçimleri de farklı değerleri eşleştirme formülü

  Merhaba ekte iki excel kitap bulunmaktadır. "KNO" kitabındaki excel dış veri olarak sistemden indirmekte ve KNO kitabına yapıştırmaktayız. Bu kitaptaki verinin hücre değeri uzunluğu 20 karakter olarak görünmekte baştaki 1. karakter kesme (') işareti "Dosya" kitabındaki sayfa2 sayfasındaki G...
 5. T

  Çözüldü SOLDAN ve SAĞDAN formülü

  Kolay gelsin arkadaşlar Öncelikle yeni sitemiz hayırlı olsun E sütunundaki bilgileri Sağdan 2.boşluktan sonraki bilgileri G sütunundaki örnekteki gibi I sütununa yazdıracak formüle ihtiyacım var Aynı formülü SOLDAN 4.boşluğa kadar olanları K sütununa yazdıracak şekilde de yapabilirmisiniz...
Üst