Admin

2022 Yılı İzin Takip Çizelgesi

indirmek için izniniz yok
2022 Yılı İzin Takip Çizelgesi isimli dosyada, çalışanların yıl bazlı olarak aldıkları izinleri kolayca takip edeceğiniz gelişmiş bir şablon yer almaktadır.

2022 Yılı İzin Takip Çizelgesi

İzin Takip Çizelgesi​

İzin Takip Çizelgesinin oldukça gelişmiş bir örneğinin yer aldığı bu dosyada, çalışanlarınızın yıl ve ay bazlı olarak kolayca aldıkları izinleri, türlerine göre takip edebilirsiniz. Geliştirmeye açık olan bu şablonun çalışma sistemi şu şekildedir.

Dosya bir yılın on iki ayını kapsayacak şekilde planlanmıştır. Çalışanlarınızı alt alta yazdıktan sonra formülleri çoğaltmanız yeterli olacaktır. Çalışanları tanımladıktan sonra, üstte bulunan sağ ve sol okları kullanarak ay ay ileri ve geri gitme işlemini yapabilirsiniz. Seçili ay, tatiller tablosuna tanımlanmış olan tarihleri ve belirlediğiniz çalışma günlerine göre denk gelen tarihleri Koşullu Biçimlendirme ile renklendirmekte ve bu günlere yanlışlıkla izin girmeniz için görsel olarak sizi bilgilendirmektedir. Daha sonra seçili aya ait izin tablosunda kısa kodlarını tanımladığınız izin kodlarını girerek, o ay ve o yıla ait toplam izinlerin sayılarını görebilirsiniz.

2022 Yılı İzin Takip Çizelgesi


Hem işlevselliği hem de içerdiği Excel özellikleri açısından oldukça işlevsel olan bu dosyanın üyelerimize yarar sağlaması temennisiyle.

Dosya ile ilgili olarak sorularınız olması halinde yorum alanına yazabilir ya da ExcelDestek Forumumuza konu açabilirsiniz.

Bu Dosyada Kullanılan Excel Özellikleri​

Kaynak​

2022 Yılı İzin Takip Çizelgesi
Yazar
Admin 
İndirilme
2
Görüntüleme
51
İlk Yayınlama
Son Güncelleme
Değerlendirme
5.00 Oylama 1 İnceleme

Admin Kullanıcısının Diğer Kaynakları;

Üst Alt