Admin

Beyaz Yaka Yıllık İzin Takip Çizelgesi

indirmek için izniniz yok
Beyaz Yaka Yıllık İzin Takip Çizelgesi isimli dosyada, beyaz yakalıların haftanın 5 günü üzerinden yıllık izin kullanımlarını takip edeceğiniz örnek vardır.

/assets/images/editor/image-20210717145956-1.png

Haftalık 5 Günlük İzin Takibi​

İşyerleride genellik "beyaz yaka" olarak bilinen ve haftanın 5 günü çalışan ofis çalışanlarının, çoğu şirket tarafından yıllık izin süreleri de 5 gün olarak düşülmektedir. Bu tür yıllık izin uygulamalarında Excel formülleri ile çalışanların kullanacakları toplam yıllık izin gün sayısını, olası arefe günlerinde yarım gün düşülecek izin gün sayılarını kolayca takip edebilirsiniz.

Ayrıca dosyada üst resimde de göreceğiniz üzere, iznin kaç gününün işgünlerine geldiği, kaç gününün arefe günlerine geldiği, kaç gününün resmi tatil ya da hafta tatillerine denk geldiğininin özeti ile, 3 ay bazında (sayıyı kolayca arttırabilirsiniz) kırılımını da takip edebilirsiniz.
Dosyada tatil tanımlaması yapacağınız bir "tatiller" sayfası olup, arefe günlerinin takip edilmebilmesi için, arefe gününe denk gelen tarihin açıklamasında mutlaka "Arefe" ibaresinin geçirmeniz gerekir. Lakin "Arefesi" tarzı bir açıklama yazmayın. Sadece "Arefe" ibaresi geçmelidir. Formüller bu kelimeye göre Arefe Günü işlemi yapmaktadır.Açıklama alanları kesinlikle boş bırakılmamalıdır.
Faydalanılması temennisiyle.

Bu Dosyada Kullanılan Excel Özellikleri​

Kaynak​

Beyaz Yaka Yıllık İzin Takip Çizelgesi
Yazar
Admin 
İndirilme
3
Görüntüleme
116
İlk Yayınlama
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 Oylama 0 İnceleme

Admin Kullanıcısının Diğer Kaynakları;

Üst Alt