Admin

İstenilen Sayı Kadar Çalışan Listesi Oluşturma

indirmek için izniniz yok
İstenilen Sayı Kadar Çalışan Listesi Oluşturma dosyası, belirlenen bölüm ve sayılar kadar otomatik olarak çalışma listesi oluşturan muhteşem bir örnektir.

İstenilen Sayı Kadar Çalışan Listesi Oluşturma

Özel Listeler Oluşturma​

Bu dosyamızda, bir işyerinde bütçe çalışması yaparken gerçek olmayan çalışanlar oluşturulmasına dair bir örnekleme yapılması öğretilmektedir. Bütçe için bölümler ve sayılar belirlenmiş, otomatik olarak o bölümlerin ismi ve istenilen sayıda kadar çalışan adları formüller ile oluşturulmuştur. Çalışan isimleri için bölüm adı ve sıra numaraları oluşturulmuş, yani benzersiz isimler olması hedeflenmiştir.

A sütunundaki formül tüm şirket için toplu bir liste oluşturmakta, B sütunundan itibaren sağa doğru taşan formül ise ilgili bölüm sayısı kadar çalışan oluşturmaktadır.
Bu tür ihtiyacı olanlara fayda sağlaması temennisiyle.

Bu Dosyada Kullanılan Excel Özellikleri​

Kaynak​

İstenilen Sayı Kadar Çalışan Listesi Oluşturma
Yazar
Admin 
İndirilme
5
Görüntüleme
175
İlk Yayınlama
Son Güncelleme
Değerlendirme
5.00 Oylama 2 İnceleme

Admin Kullanıcısının Diğer Kaynakları;

Son incelemeler

Merhaba güzel çalışma için Teşekkürler. Çalışmakta olduğum şirkette bazı birimlerde 1 kişi çalışıyor 1 yazdığım zaman Değer hatasını vermektedir. Bunun sebebi ne olabilir.
Admin
Admin 
Teşekkürler değerlendirmeniz için.
Bu bölümde yapılan yorumlardaki "soru" hususlarını dikkate almıyoruz.
Takıldığınız hususlar olursa "Excel Kaynaklarımıza Dair Sorular" forumuna bu kaynak linkini göstererek konu açabilirsiniz.
Zamanımız dahilinde de yardımcı oluruz.
Üst Alt