• Web sitemizin SORU-CEVAP bölümünde dosya yüklemek ve dosya indirmek ÜCRETSİZ'dir.

Gizlilik kapsamında, sadece site yöneticilerimizin ve üyenin kendisinin görebileceği ÜCRETLİ ÖZEL DESTEK alanımız mevcuttur.

Soru 3. Resmi faklı getiremiyorum

systemmania

Yeni Üye
Kullanıcı

Merhaba Değerli Arkadaşlar,

Aşağıda paylaşmış olduğum kod ile 2 adet aynı resmi alabiliyorum fakat
3. resmin ismini kod üzerinde belirtmeme rağmen farklı olmasını sağlayamıyorum.
Gözümden kaçan ve hatalı olduğum noktada beni bilgilendirmenizi rica ederim.

Bilgi Notları :
Tür resimler aynı klasör içerisinde.
Tüm resimler aynı formatta.
Resimler numerik olarak sıralı 1.svg, 2.svg, 3.svg…

soru.PNG

C:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Forumumuzu reklamsız kullanmak, Hazır Excel Dosyaları indirmek ve web sitemize destek olmak için Hesap Yükseltme yapabilirsiniz. Detayları buradan inceleyebilir, hemen hesabınızı yükseltebilirsiniz.

Bilgi

Forum Yönetimi
Yönetici
Site Yöneticisi

Merhaba Sayın @systemmania
Öncelikle Foruma Hoş Geldiniz.

Sorunuzu örnek belge ekleyerek iletirseniz daha olumlu bir sonuç alırsınız.
Örnek belge olursa daha hızlı çözüme ulaşmanız mümkün olacaktır.
Belge ekleme / indirmek için özel bir üyelik türü yoktur. Tüm üyelerimiz örnek belge ekleyip indirebilir.

Forumumuzu reklamsız kullanmak, Hazır Excel Dosyaları indirmek ve web sitemize destek olmak için Hesap Yükseltme yapabilirsiniz. Detayları buradan inceleyebilir, hemen hesabınızı yükseltebilirsiniz.

systemmania

Yeni Üye
Kullanıcı

Hoşbulduk Sayın @Bilgi

Gerekli görülen örnek dosyayı incelenmek ve fayda sağlaması adına ekledim.
İlginiz için teşekkürler.

Ekli dosyalar (Dosyaları İndirmek İçin Beğenmeniz Gerekir)

• Excel Dosyası.rar
    499.7 KB · Görüntüleme: 1

Ömer BARAN

Kurucu
Yönetici
Kurucu

Merhaba.

Kullanılan kodun ilgili kısmını aşağıdakiyle değiştirerek dener misiniz?
Rich (BB code):
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

systemmania

Yeni Üye
Kullanıcı

Sayın @Ömer BARAN bu güzel alternatif örneğiniz için teşekkürler. Fakat tam olarak talep ettiğim işlemi gerçekleştirmiyor ne yazık ki. Bu sebepten ötürü bir ekran görüntüsü ile tekrar ifade etmek isterim.
Not: Lütfen göndermiş olduğum klasör içerisinde bulunan ikinci 2.svg dosyasını lütfen bu linkteki dosya ile değiştiriniz lütfen, çünkü bir önce ki svg dosyasının görüntülenemediğini farkettim. Yeni SVG
.

Not : Resim 3 'ün Resim Yerleştir 2 seçeneği seçildiğinde gelmesini sağlamak istiyorum. İfadesi yanıltıcı olduğu için cevabınız sorunuma
karşılık doğruydu. Esas problem : Resim Yerleştir 2 seçildiği zaman Resim 1 ve Resim 2 aynı Resim 3 ise faklı bir resim olarak görüntülenmesi.
Anlayışınız için teşekkürler.

re.PNG

systemmania

Yeni Üye
Kullanıcı

Sayın @Bilgi bu güzel alternatif örneğiniz için teşekkürler. Kısmını Sayın @Ömer BARAN olarak güncellemek isterim. Farkında olmadan hatalı çağrı yaptım.

Ömer BARAN

Kurucu
Yönetici
Kurucu

Forumumuza belge yüklemek, yüklenmiş bin belgeyi indirebilmek için özel bir üyelik türü yoktur.
Bu nedenle; sorularınızla ilgili belgeleri doğrudan foruma ekleyebilirsiniz (sadece dosya boyutuna ilişkin bir sınır var).

İsterseniz, olması gereken resimleri rar içerisine ekleyerek örnek belgenizi yenileyin.

Bence; K3 hücresinin alacağı değerlere göre yeterli sayıda sayfa oluşturup,
makro kulanmadan, olması gereken sonuçları elle kopyala-yapıştır vs yaparak farklı sayfalarda gösterin.

.