• Web sitemizin SORU-CEVAP bölümünde dosya yüklemek ve dosya indirmek ÜCRETSİZ'dir.
    Gizlilik kapsamında, sadece site yöneticilerimizin ve üyenin kendisinin görebileceği ÜCRETLİ ÖZEL DESTEK alanımız mevcuttur.

Soru Dağılım Grafiği konusunda yardım

Ekin Yatarkalkmaz

Yeni Üye
Kullanıcı
Versiyon
  1. Ofis 365
Sürüm
  1. 64 bit
Dil
  1. Türkçe

Arkadaşlar Merhaba size bir sorum olacak cevaplarsanız çok sevinirim. Ben yüksek lisans tezim için bir çalışma yürütüyorum ve bu doğrultuda bir dağılım grafiği hazırlamam gerek. Grafiğim Decoupling material use and economic performance – materialflows.net bu sayfada yer alan "global decoupling of gdp or rmc" (sayfanın en altında) adlı grafik şeklinde olacak. Benim verilerim daha az ülke ile farkı değişkenler ile yapılacak nasıl yapabileceğim konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Forumumuzu reklamsız kullanmak, Hazır Excel Dosyaları indirmek ve web sitemize destek olmak için Hesap Yükseltme yapabilirsiniz. Detayları buradan inceleyebilir, hemen hesabınızı yükseltebilirsiniz.

Ekli dosyalar (Dosyaları İndirmek İçin Beğenmeniz Gerekir)

• GDP,CO2 değişim verililer 1990-2018.xlsx
    9.7 KB · Görüntüleme: 1

52779

Forum Yönetimi
Yönetici
Site Yöneticisi
Versiyon
  1. Ofis 365
Sürüm
  1. 32 bit
Dil
  1. Türkçe

Konuya ait mesajları,
aynı konuyu içeren aşağıdaki linkte bulabilirsiniz..

Forumumuzu reklamsız kullanmak, Hazır Excel Dosyaları indirmek ve web sitemize destek olmak için Hesap Yükseltme yapabilirsiniz. Detayları buradan inceleyebilir, hemen hesabınızı yükseltebilirsiniz.