Sitemize Hoşgeldiniz

Türkiye'nin en geniş özeliklere sahip forumu olan ExcelDestek.Com üzerinde soru sorabilmek, daha önceki sorulan sorulara, açılan konulara cevap yazabilmek, puan kazanabilmek, kazandığınız puanlar ile dosya indirebilmek ve çok daha fazla özellikten yararlanabilmek için sitemize üye olunuz.
Hemen Üye Ol ya da Giriş Yap

Sorun Cevaplayalım

Excel'e dair sorularınızı sorun, cevaplayalım.

Çözümlenmiş Sorular

Kullanıcılarımızın sorularını ve sunduğumuz çözümleri inceleyin.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Ücretli destek ve özel hizmet talep edebilirsiniz.

  • Web sitemizi "REKLAMSIZ" olarak ziyaret etmek ister misiniz?
    Gerek sitemize destek, gerekse de reklam görmeden sitemizde gezinmek isterseniz, HESAP YÜKSELTME sayfasından SADECE 15-TL'ye 1 yıl boyunca ÜCRETLİ ÜYELİK almanız yeterli olacaktır.
    Detaylı bilgilendirme için lütfen buraya tıklayınız!

Destek Sistemi


Admin

Kurucu
Yönetici
Kurucu
SMS Onaylı
Katılım
1 Eki 2018
Mesajlar
871
Yaş
41
Web Sitesi
www.orkmes.com
Excel Versiyonu, Dili
Excel 2019 EN

Reputation:

Merhaba arkadaşlar,

Fark edenler oldu mu bilmem ama üstteki menüde Destek Talebi şeklinde yeni bir özellik eklediğimizi kullanıcılarımıza belirtmek isterim.
Bu özelliği eklememizin nedeni, forum dışında gerek özel Excel çözümleri, gerekse gizli sorular için gelen taleplere bağlı olarak gelişmiştir.
Sorularını GENEL'e açık sormak isteyen kullanıcılarımız için ücrete dair bir tasarrufumuz söz konusu değildir ve hiç bir zaman olmayacaktır.
  • Bu alanı kullanmak Ücrete tabidir.
  • Bu alanda yapılan yazışmalar, eklenen dosyaların gizliliği sadece Destek Talepleri Yöneticileri ve Kullanıcı tarafından görülecek, buradaki bilgiler 3. şahıslar ile asla paylaşılmayacaktır.
  • Özel destek talebinde bulunan kullanıcı ile geliştiricilerin anlaşması neticesinde ödeme alınmasına istinaden istenilen iş talebine başlanır ve sonlandırılana kadar tüm yazışmalar destek sistemi üzerinden takip edilecektir.
İhtiyaç duyanlara fayda sağlaması temennisiyle...
 
Son düzenleme:
Üst