• Web sitemizin SORU-CEVAP bölümünde dosya yüklemek ve dosya indirmek ÜCRETSİZ'dir.

Gizlilik kapsamında, sadece site yöneticilerimizin ve üyenin kendisinin görebileceği ÜCRETLİ ÖZEL DESTEK alanımız mevcuttur.

Soru Excel dosyasını kaydet ve kapat hakkında.

yunusemre16

Yeni Üye
Kullanıcı

Merhaba, aşağıya yazmış olduğum kodda işlem tamamlanınca ekrana İşlem Tamam yazısı yazdırıyorum. Bu mesaj kutusuna, Kaydet&Kapat tuşu ekleyip, excel dosyasını kaydedip kapatmak istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Forumumuzu reklamsız kullanmak, Hazır Excel Dosyaları indirmek ve web sitemize destek olmak için Hesap Yükseltme yapabilirsiniz. Detayları buradan inceleyebilir, hemen hesabınızı yükseltebilirsiniz.

Feyzullah

Feyzullah KILINÇ - XD Yönetim
Yönetici
Site Yöneticisi

Msgbox kodunu silin aşağıdaki kullanın.

C#:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Forumumuzu reklamsız kullanmak, Hazır Excel Dosyaları indirmek ve web sitemize destek olmak için Hesap Yükseltme yapabilirsiniz. Detayları buradan inceleyebilir, hemen hesabınızı yükseltebilirsiniz.

yunusemre16

Yeni Üye
Kullanıcı

Msgbox kodunu silin aşağıdaki kullanın.

C#:
Çok teşekkür ederim Hocam, elinize emeğinize sağlık. Her zaman yardımcı oluyorsunuz. Gerçekten teşekkür ederim

Feyzullah

Feyzullah KILINÇ - XD Yönetim
Yönetici
Site Yöneticisi

İyi Çalışmalar.