Sitemize Hoşgeldiniz

Türkiye'nin en geniş özeliklere sahip forumu olan ExcelDestek.Com üzerinde soru sorabilmek, daha önceki sorulan sorulara, açılan konulara cevap yazabilmek, puan kazanabilmek, kazandığınız puanlar ile dosya indirebilmek ve çok daha fazla özellikten yararlanabilmek için sitemize üye olunuz.
Hemen Üye Ol ya da Giriş Yap

Sorun Cevaplayalım

Excel'e dair sorularınızı sorun, cevaplayalım.

Excel Eğitimi Almak İstiyorum

Site yöneticilerimizden online Excel eğitimi almak ister misiniz?

Destek Ekibimiz Sizlerle

Ücretli destek ve özel hizmet talep edebilirsiniz.

f(×) VBA  Farklı Sayfalardan Formülle Otomatik Veri Alma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kafkas

Yeni Üye
Kullanıcı
Excel Versiyonu, Dili
excel 2016

İyi çalışmalar DOSYA İÇERİSiNE GEREKNLERİ YAZDIM MÜMKÜNSE EKTEKİ dosyayı inceleyip KODLAMADA yardımcı olurmusunuz.

Ekli dosyalar

PriveT

İlyas
Yönetici
Site Yöneticisi
SMS Onaylı
Web Sitesi
www.candiyet.net
Excel Versiyonu, Dili
Excel 2019 TR

İyi çalışmalar DOSYA İÇERİSiNE GEREKNLERİ YAZDIM MÜMKÜNSE EKTEKİ dosyayı inceleyip KODLAMADA yardımcı olurmusunuz.
Başlıkta belirttiğiniz gibi formülle mi? Yoksa soruda belirttiğiniz gibi makro ile mi çözüm mü?
Formüllü çözüm ekte yeralmaktadır. Kontrol ediniz.
Formülün bulunduğu ilk satırı işaretleyip aşağı doğru sürükleyerek ihtiyacınız kadar çoğaltınız.

Ekli dosyalar

Kafkas

Yeni Üye
Kullanıcı
Excel Versiyonu, Dili
excel 2016

Başlıkta belirttiğiniz gibi formülle mi? Yoksa soruda belirttiğiniz gibi makro ile mi çözüm mü?
Formüllü çözüm ekte yeralmaktadır. Kontrol ediniz.
Formülün bulunduğu ilk satırı işaretleyip aşağı doğru sürükleyerek ihtiyacınız kadar çoğaltınız.
buda güzel makro olursa daha kolay güzel olur müsaitseniz makro ile atayacağımız bir buton ile bilgileri getirirsek güzel olur saygılar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...