• Web sitemizin SORU-CEVAP bölümünde dosya yüklemek ve dosya indirmek ÜCRETSİZ'dir.

Gizlilik kapsamında, sadece site yöneticilerimizin ve üyenin kendisinin görebileceği ÜCRETLİ ÖZEL DESTEK alanımız mevcuttur.

Soru Farklı Sayfalardan Otomatik Tamamlama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Xenon

Yeni Üye
Kullanıcı

1 - "Sayfa1" adında bir sayfamız var ve bu sayfanın "A" sütunu var olsun.

2- Daha sonra yeni bir sayfa oluşturuyorum bunun adı "Sayfa2" olsun. Yeni oluşturduğum sayfanın atıyorum A sütununa veriler giriyorum, sıralı olarak alt alta, Örneğin; ürün isimleri olsun.

"Sayfa1" sayfasına gerip dönüp ürün eklerken daha önce "Sayfa2" nin "A" sütuna girdiğim verilerin nasıl otomatik olarak tamamlanmasını sağlayabilirim ?

> Bu konuda fikir ve görüşlerinizi talep ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

Forumumuzu reklamsız kullanmak, Hazır Excel Dosyaları indirmek ve web sitemize destek olmak için Hesap Yükseltme yapabilirsiniz. Detayları buradan inceleyebilir, hemen hesabınızı yükseltebilirsiniz.

Ömer BARAN

Kurucu
Yönetici
Kurucu

Merhaba, forummuza hoşgeldiniz Sayın @Xenon .

Sorularınızı, cevabımın altındaki İMZA bölümünde yer alan açıklamalar doğrultusunda oluşturacağınız örnek belgeler üzerinden sorarsanaz
daha hızlı sonuca ulaşabilir, çözüm yöntemini de asıl belgenize kolaylıkla uyarlayabilirsiniz.

[HIDETHANKS]Daha evvel başka bir soru üzerine hazırladığım ekteki belgeyi inceleyin bakalım.[/HIDETHANKS]

Forumumuzu reklamsız kullanmak, Hazır Excel Dosyaları indirmek ve web sitemize destek olmak için Hesap Yükseltme yapabilirsiniz. Detayları buradan inceleyebilir, hemen hesabınızı yükseltebilirsiniz.

Ekli dosyalar (Dosyaları İndirmek İçin Beğenmeniz Gerekir)

• içerir gibi ListBox.TÜM SÜTUN.BRN_DESTEK.xlsm
    24.4 KB · Görüntüleme: 8

Xenon

Yeni Üye
Kullanıcı

@Ömer BARAN yardımınız için teşekkür ederim. Çözüm yönteminizi kendime göre ayrıca uyarladım. İşime çok yaradı. İyi forumlar..

Ömer BARAN

Kurucu
Yönetici
Kurucu

Estağfurulah. İhtiyacınız karşılandıysa mesele yok.
[HIDETHANKS]Forumda daha sık ve uzun süreler çevrimiçi olmanız,
çevrenizdeki Ms.Excel kullanıcılarını forumumuzdan haberdar etmeniz temennisiyle
iyi çalışmalar diliyorum.[/HIDETHANKS]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...