Çözüldü Komut butonu yazı tipi farkılaşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

obsesyonur

Yeni Üye
Kullanıcı

Merhaba , ben office pro plus 2010 sürümünde sayfa üzerine eklediğim komut butonuna tıklayınca komut butonundaki yazı tipinin değiştiğini,tekrar sayfada herhangi bir alana tıklayınca komut butonundaki yazı tipinin farklılaştığını gözlemliyorum.Söz konusu olayın nedeni ne olabilir ve bu yazı tipi değişiminin önüne nasıl geçilebilir?

Forumumuzu reklamsız kullanmak, Hazır Excel Dosyaları indirmek ve web sitemize destek olmak için Hesap Yükseltme yapabilirsiniz. Detayları buradan inceleyebilir, hemen hesabınızı yükseltebilirsiniz.

Ekli dosyalar (Dosyaları İndirmek İçin Beğenmeniz Gerekir)

• örnek dosya.xlsm
    13.6 KB · Görüntüleme: 7
Çözüm
Merhaba komut butonunda yaşadığım sorunun nedeni kullandığım işletim sisteminin bölge ve dil ayarlarından kaynaklanmaktaymış,aşağı yukarı bir günlük uğraş sonucunda sorunu gidermiş bulunmaktayım.Çözümü ise işletim sistemimin bölge ve dil...

Feyzullah

Feyzullah KILINÇ - XD Yönetim
Yönetici
Site Yöneticisi

Örnek dosyanızda bende öyle bir durum olmadı.

Xd3.gif

Forumumuzu reklamsız kullanmak, Hazır Excel Dosyaları indirmek ve web sitemize destek olmak için Hesap Yükseltme yapabilirsiniz. Detayları buradan inceleyebilir, hemen hesabınızı yükseltebilirsiniz.

Ekli dosyalar (Dosyaları İndirmek İçin Beğenmeniz Gerekir)

• Xd3.gif
    Xd3.gif
    142.8 KB · Görüntüleme: 1

obsesyonur

Yeni Üye
Kullanıcı

Merhaba komut butonunda yaşadığım sorunun nedeni kullandığım işletim sisteminin bölge ve dil ayarlarından kaynaklanmaktaymış,aşağı yukarı bir günlük uğraş sonucunda sorunu gidermiş bulunmaktayım.Çözümü ise işletim sistemimin bölge ve dil ayarlarını varsayılan ayarlara getirerek bulduğumu belirtmek isterim.

Çözüm
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...