• Web sitemizin SORU-CEVAP bölümünde dosya yüklemek ve dosya indirmek ÜCRETSİZ'dir.

Gizlilik kapsamında, sadece site yöneticilerimizin ve üyenin kendisinin görebileceği ÜCRETLİ ÖZEL DESTEK alanımız mevcuttur.

Soru Personel takip sistemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mzsakall

Yeni Üye
Kullanıcı

Sayın ilgililer
Ekte bulunan dosyamaa tüm giren çıkan personellerin isimlerini ve bilgilerini işliyorum istediğim bir buton ile çıkış yapan tüm personellerin çıkış tarihleri sütununda yazan güne göre çıkış yaptıkları ay ve yıl isimleri ile sayfa açarak ayırmasını istiyorum bir personel çıkış yaptığında bilgilerinin direk o sayfaya birde seçilebilir liste ile direk örnek veriyorum Ocak 2019 a bastığımda o sayfaya gidebileyim ayrıca bir userform ile kolay kayıt yapabilir miyim konu hakkında yardımcı olur musunuz

Forumumuzu reklamsız kullanmak, Hazır Excel Dosyaları indirmek ve web sitemize destek olmak için Hesap Yükseltme yapabilirsiniz. Detayları buradan inceleyebilir, hemen hesabınızı yükseltebilirsiniz.

Ekli dosyalar (Dosyaları İndirmek İçin Beğenmeniz Gerekir)

• PERSONEL TAKİP LİSTEe.xlsm
    11.7 KB · Görüntüleme: 9

Ömer BARAN

Kurucu
Yönetici
Kurucu

Merhaba Sayın @mzsakall .

Eklediğiniz örnek belgede; herhangi bir kayıt yok, düğmeden söz etmişsiniz ancak herhangi bir düğme yok,
aktarma işleminden söz etmişsiniz ancak oluşturulacak sayfa için bir şablon yok, seçilebilir listeden söz etmişsiniz, böyle bir liste yok,
.... sayfaya gidebileyim yazmışsınız ancak herhangi bir düğme/şekil/sayfa vs yok, UserForm'dan söz etmişsiniz ancak belgenizde bir usarform yok.

Bence, yapı/düğme/userform gibi tasarıma yönelik işlemleri kendiniz hazırlayıp,
istediğiniz işlemlerin denenebilmesi için de belge içerisinde örnek veriler olmasını sağladıktan sonra
bu örnek belgeyi foruma ekleyip, işlemlerin adım adım tamamlanması için bir başlangıç yapmalısınız.

Mevcut haliyle boş bir örnek belge ekleyip, paket bir program/şablon istemiş oluyorsunuz.
Ya yukarıda belirttiğim şekilde bir yol izleyip, isteklerinizi adım adım tamamlama yoluna gitmelisiniz
ya da forumumuzun
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
bölümünü kullanarak ücretli destek istemelisiniz.

Bu haliyle kimsenin, açtığınız bu konuya destek vermeyi düşüneceğini pek sanmıyorum doğrusu.

İyi çalışmalar dilerim.

.

Forumumuzu reklamsız kullanmak, Hazır Excel Dosyaları indirmek ve web sitemize destek olmak için Hesap Yükseltme yapabilirsiniz. Detayları buradan inceleyebilir, hemen hesabınızı yükseltebilirsiniz.

cakarem

Forum Yönetimi
Yönetici
Site Yöneticisi

Sayın @mzsakall
Sorunuz çözüme ulaşıldı ise konuyu çözüldü olarak işaretleyip, kilitleyelim.

mzsakall

Yeni Üye
Kullanıcı

Sayın Ömer hocama çok teşekkürler çözüldü geç kaldım kusura bakmayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...