Çözüldü PUANTAJ / AKTİF PERSONEL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zompcu_80

Yeni Üye
Kullanıcı

Günlük personel puantajını tutmaya çalıştığım bu çalışmada yapmak istediğim şey günlük olarak " N Normal" aktif çalışan personellerin toplamını günlük olarak İCMAL sayfasına aktarılmasını sağmak hususunda yardımlarınızı rica ediyorum. Örnek 01 Temmuz 2020 4 Kişiyi İCMAL sayfasındaki 01 Temmuz 2020 ye aktarmak.

Forumumuzu reklamsız kullanmak, Hazır Excel Dosyaları indirmek ve web sitemize destek olmak için Hesap Yükseltme yapabilirsiniz. Detayları buradan inceleyebilir, hemen hesabınızı yükseltebilirsiniz.

Ekli dosyalar (Dosyaları İndirmek İçin Beğenmeniz Gerekir)

• Kitap1.xlsx
    55.9 KB · Görüntüleme: 9

Ömer BARAN

Kurucu
Yönetici
Kurucu

Yanlış anlamayın ama, kullandığınız belgelerdeki biçimlendirmeler göz açısından çok yorucu geliyor bana.
Alanın tümünde belli bir rengin tonlarını kullanmanızı ve kenarlık olarak da biri noktalı, diğeri ince düz çizgi şeklinde kenarlık tercih etmenizi öneriyorum.

Sorunuzu/ihtiyacınızı umarım yanlış anlamadım.
İcmal sayfası D6 hücresine aşağıdaki formülü uygulayıp liste boyunca kopyalayın.

Rich (BB code):
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

.

Forumumuzu reklamsız kullanmak, Hazır Excel Dosyaları indirmek ve web sitemize destek olmak için Hesap Yükseltme yapabilirsiniz. Detayları buradan inceleyebilir, hemen hesabınızı yükseltebilirsiniz.

zompcu_80

Yeni Üye
Kullanıcı

Ömer Abi ilginiz ve biçimlendirmelerle ilgi önerileriniz için teşekkür ederim, dikkate alacağım. Sorun çözüldü.

Ömer BARAN

Kurucu
Yönetici
Kurucu

Koşullu biçimlere pek dokunmadım.
Sanki böyle daha iyi.

Ekli dosyalar (Dosyaları İndirmek İçin Beğenmeniz Gerekir)

• Kitap1 (4).xlsx
    54.2 KB · Görüntüleme: 4
Çözüm

zompcu_80

Yeni Üye
Kullanıcı

Ömer Abi teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...