Çözüldü Satır kopyalama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ASLAN7410

Yeni Üye
Kullanıcı

Merhaba, hayırlı akşamlar.

Ekte gönderdiğim excel dosyamın G sütununda herhangi bir hücreye bastığımda inputbox kutusu çıkmaktadır, kutudaki sayıya göre tıkladığım hücre satırını kopyalarak, alta yapıştırmasını istiyorum.

Yardımcı olur musunuz?

Forumumuzu reklamsız kullanmak, Hazır Excel Dosyaları indirmek ve web sitemize destek olmak için Hesap Yükseltme yapabilirsiniz. Detayları buradan inceleyebilir, hemen hesabınızı yükseltebilirsiniz.

Ekli dosyalar (Dosyaları İndirmek İçin Beğenmeniz Gerekir)

• Örnek1.xlsm
    22.8 KB · Görüntüleme: 4

Feyzullah

Feyzullah KILINÇ - XD Yönetim
Yönetici
Site Yöneticisi

C#:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Forumumuzu reklamsız kullanmak, Hazır Excel Dosyaları indirmek ve web sitemize destek olmak için Hesap Yükseltme yapabilirsiniz. Detayları buradan inceleyebilir, hemen hesabınızı yükseltebilirsiniz.

Çözüm

ASLAN7410

Yeni Üye
Kullanıcı

Sayın Feyzullah Bey, ilginiz için çok teşekkür ediyorum, ellerinize sağlık.
Yazdığınız kodu sayfaya ekledim, G sütunundaki herhangi bir hücreye tıkladığımda Herhangi bir işlem yapılmadı mesajı çıkıyor.

Kodu çalıştırdığımda istediğm hücreyi en son dolu satırın altına atıyor, bunu bu şekilde değilde, koplayanan satırın altına eklenmez mi?

Feyzullah

Yönetici
Site Yöneticisi

Sayın Feyzullah Bey, ilginiz için çok teşekkür ediyorum, ellerinize sağlık.
Yazdığınız kodu sayfaya ekledim, G sütunundaki herhangi bir hücreye tıkladığımda Herhangi bir işlem yapılmadı mesajı çıkıyor.

Kodu çalıştırdığımda istediğm hücreyi en son dolu satırın altına atıyor, bunu bu şekilde değilde, koplayanan satırın altına eklenmez mi?
Merhaba,
G sütunun selection kod kısmını aşağıdaki gibi değiştirin hocam.

Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

ASLAN7410

Yeni Üye
Kullanıcı

Sayın Feyzullah Bey, valla süper oldu ellerinize sağlık, çok teşekkür ediyorum.

Hayırlı geceler diliyorum.

Feyzullah

Yönetici
Site Yöneticisi

İyi çalışmalar, Hayırlı görevler hocam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...