Çözüldü Satırı seçtiğimde mesaj çıkmasın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ASLAN7410

Yeni Üye
Kullanıcı

Merhaba, hayırlı geceler.

Ekte gönderdiğim excel dosyamda 1.sayfada kodlar mevcut.
Sayfanın sol taraftan rakam bölümünden satırı seçtiğim zaman ekrana mesaj geliyor,
bu şekilde satırı seçtiğim zaman ekrana mesaj gelmesini engelleyebilir miyiz?

Yardımcı olur musunuz?

Forumumuzu reklamsız kullanmak, Hazır Excel Dosyaları indirmek ve web sitemize destek olmak için Hesap Yükseltme yapabilirsiniz. Detayları buradan inceleyebilir, hemen hesabınızı yükseltebilirsiniz.

Ekli dosyalar (Dosyaları İndirmek İçin Beğenmeniz Gerekir)

• Örnek1.xlsm
    23.1 KB · Görüntüleme: 1
Çözüm
Merhaba hocam, şuan mobilim Dosyanızı inceleyemedim ama yazdıklarınızdan anladığım kadarı ile aşağıdaki kodu kod bloğunun en üstüne eklerseniz sorunuz çözülür diye tahmin ediyorum.

Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
Olmazsa target...

Feyzullah

Feyzullah KILINÇ - XD Yönetim
Yönetici
Site Yöneticisi

Merhaba hocam, şuan mobilim Dosyanızı inceleyemedim ama yazdıklarınızdan anladığım kadarı ile aşağıdaki kodu kod bloğunun en üstüne eklerseniz sorunuz çözülür diye tahmin ediyorum.

Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
Olmazsa target yerine selection yazınız.

Forumumuzu reklamsız kullanmak, Hazır Excel Dosyaları indirmek ve web sitemize destek olmak için Hesap Yükseltme yapabilirsiniz. Detayları buradan inceleyebilir, hemen hesabınızı yükseltebilirsiniz.

Çözüm

ASLAN7410

Yeni Üye
Kullanıcı

Sayın Feyzullah Bey, valla süper oldu, ellerinize sağlık.
Çok teşekkür ediyorum, hayırlı geceler diliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...