• Web sitemizin SORU-CEVAP bölümünde dosya yüklemek ve dosya indirmek ÜCRETSİZ'dir.

Gizlilik kapsamında, sadece site yöneticilerimizin ve üyenin kendisinin görebileceği ÜCRETLİ ÖZEL DESTEK alanımız mevcuttur.

Çözüldü TextBox kutusuna göre filtreleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Evrensngr

Yeni Üye
Kullanıcı

Merhabalar Aşşağıda attığım örnekte TextBoxlara Yazılan Tarih Cari Hesap Ünvanı Ve Ürün Adına Göre Listeyen bi makro kodları konusunda yardımcı olabilcek varmıdır

Forumumuzu reklamsız kullanmak, Hazır Excel Dosyaları indirmek ve web sitemize destek olmak için Hesap Yükseltme yapabilirsiniz. Detayları buradan inceleyebilir, hemen hesabınızı yükseltebilirsiniz.

Ekli dosyalar (Dosyaları İndirmek İçin Beğenmeniz Gerekir)

• örnek.xlsx
    10.6 KB · Görüntüleme: 5
Çözüm
[HIDETHANKS]
Ekli dosyanıza bir sayfa daha ekleyip bu sayfanın adını "ARAMA" sayfası yaptım. Bu sayafaya eklediğim TextBox ile "TARİH, KOD, CARİ HESAP ÜNVANI, FATURA NO, STOK K., STOK AÇIKLAMASI, Cari Ö.Kod...

Admin

Kurucu
Yönetici
Kurucu

Konu başlıklarının soruların özetini kapsayacak şekilde olması, sorunuza bakacak kişilerin daha ilgisini çekecektir.

Forumumuzu reklamsız kullanmak, Hazır Excel Dosyaları indirmek ve web sitemize destek olmak için Hesap Yükseltme yapabilirsiniz. Detayları buradan inceleyebilir, hemen hesabınızı yükseltebilirsiniz.

Feyzullah

Feyzullah KILINÇ - XD Yönetim
Yönetici
Site Yöneticisi

[HIDETHANKS]
Ekli dosyanıza bir sayfa daha ekleyip bu sayfanın adını "ARAMA" sayfası yaptım. Bu sayafaya eklediğim TextBox ile "TARİH, KOD, CARİ HESAP ÜNVANI, FATURA NO, STOK K., STOK AÇIKLAMASI, Cari Ö.Kod, Özel Kod" sütunlarında arama yapmaktadır. Mevcut sayfanızın adını STOK olarak değiştirdim.

Dosyanız Ektedir.[/HIDETHANKS]

Goruntu.gif

Ekli dosyalar (Dosyaları İndirmek İçin Beğenmeniz Gerekir)

• örnek.xlsm
    39.1 KB · Görüntüleme: 19
Çözüm

Evrensngr

Yeni Üye
Kullanıcı

Teşekkürler Elinize Sağlık.

Feyzullah

Feyzullah KILINÇ - XD Yönetim
Yönetici
Site Yöneticisi

İyi çalışmalar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...