• Web sitemizin SORU-CEVAP bölümünde dosya yüklemek ve dosya indirmek ÜCRETSİZ'dir.

Gizlilik kapsamında, sadece site yöneticilerimizin ve üyenin kendisinin görebileceği ÜCRETLİ ÖZEL DESTEK alanımız mevcuttur.

Çözüldü Verileri diğer sayfalarda almak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

1903emre34

Yeni Üye
Kullanıcı

D4 hücresine yazdığım zaman aşağıdaki tarihler listelenmektedir.
Benim istediğim D4 hücresinde belirtilen veri, Ocak,Şubat vs sayfalarda aynı günlerde X1 ve X2 sayfalarda yer alıyorsa
yanına 8 yazılması ve X1 veya X2 herhangi birinin altında yer aldığı tarkdirde 4 gelmesi için kodlarda nasıl değişiklik yapabiliriz.
Örneğin, ABC Ocak sayfasında 01.01.2019 tarihinde X1 ve X2 altında yer aldığı için 8
ABC Ocak sayfasında 02.01.2019 tarihinde X2 altında yer aldığı için 4
istenen kırmızı ile boyanmıştır.

Forumumuzu reklamsız kullanmak, Hazır Excel Dosyaları indirmek ve web sitemize destek olmak için Hesap Yükseltme yapabilirsiniz. Detayları buradan inceleyebilir, hemen hesabınızı yükseltebilirsiniz.

Ekli dosyalar (Dosyaları İndirmek İçin Beğenmeniz Gerekir)

• hesap 6 yeni .xls
    45.5 KB · Görüntüleme: 5

Feyzullah

Feyzullah KILINÇ - XD Yönetim
Yönetici
Site Yöneticisi

C#:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Forumumuzu reklamsız kullanmak, Hazır Excel Dosyaları indirmek ve web sitemize destek olmak için Hesap Yükseltme yapabilirsiniz. Detayları buradan inceleyebilir, hemen hesabınızı yükseltebilirsiniz.

Çözüm

vvebtasarim

Yeni Üye
Kullanıcı

Feyzullah
hocam bir konuda yardımına ihtiyacım var

Feyzullah

Feyzullah KILINÇ - XD Yönetim
Yönetici
Site Yöneticisi

Yeni bir konu açarak sorunuzu veya sorunuzu belirtin hocam.
Ben pek musait olamıyorum, basit bir şey ise ancak aksi halde uzman arkadaşlar konu ile alakalı olurlar zaten

cakarem

Forum Yönetimi
Yönetici
Site Yöneticisi

Sayın @1903emre34
Sorunuz çözüme ulaşıldı ise konuyu çözüldü olarak işaretleyip, kilitleyelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...