Özel Destek İste

Excel istekleriniz için size özel alandan talep açın

Soru Sor

Excel ile ilgili bir sorunuz mu var, tıklayın

Hazır Dosya İndir

Binlerce Hazır Excel Dosyasını indirin

Kurallar

Kullanıcı Kayıt ve Profil Bilgileri Kuralları
 1. 1
  Ahlaksız, reklam amaçlı, politik bir içeriğe sahip kullanıcı adı seçilemez.
 2. 2
  İkinci bir kullanıcı kaydı oluşturulamaz.
 3. 3
  Profil bilgilerinizde (imza, avatar vs) site veya ürün tanıtımı ve reklamı yapılamaz.
 4. 4
  Profil bilgilerinizde propaganda yapmaya yönelik, kışkırtıcı nitelikte, küçük düşürücü, siyasi ve dini tahrik edici, genel ahlak kurallarına aykırı, küfür ve hakaret bulunduran içeriğe yer verilemez.
Soru Sorma Kuralları
 1. 1
  Sorunuza uygun bir başlık belirlemeniz gerekir. Sadece "yardım istiyorum" türünde bir başlık yazmak kurallarımıza aykırı olup, soru "Çöp Kutusuna" taşınır.
 2. 2
  Sorularınızın tamamında büyük harf kullanmak yasak olup, bizim için önemli bir değer olan Türkçemizin azami ölçüde doğru kullanılması gerekir.
 3. 3
  Tamamı koyu, yatık, altı çizgili olan mesajlar yazılamaz.
 4. 4
  Sormak istediğiniz sorulara dair başlık, konuyu içerecek kelimelerden oluşmalıdır. "Yardım, acil, destek vs" kelimeler kullanılamaz.
 5. 5
  Soru sorarken açıklamaların eklenen dosyalarda değil, sitenin mesaj yazma alanında yazılması gerekir.
 6. 6
  Tehdit edici, küfürlü, müstehcen, kaba, nefret dolu yada gereksiz iletiler yazılamaz. Din, dil, ırk, cinsiyet ayrımına yönelik ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı iletiler yazmak ve bu doğrultuda materyaller kullanılamaz.
 7. 7
  Web sitemize kişisel problemler, anlaşmazlıklar taşınamaz. Konular içerisinde olumsuz bir dille tartışılamaz, sorulara ve konulara gerginlik yaratacak olumsuz yanıtlar verilemez.
 8. 8
  Web sitemiz ve herhangi bir site hakkında, kişi veya kurumları karalayıcı, yöneticilerini küçük düşürücü, aşağılayıcı kelimeler kullanılamaz.
 9. 9
  Başta peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa (SAV) ve ülkemizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, geçmişten günümüze gelmiş hiç bir Türk büyüğü/yöneticisi, herhangi bir dini, ulusu, kitleyi temsil eden kişi ve kurumlar hakkında olumsuz iletiler yazılamaz.
 10. 10
  Kullanıcılar sitemizin veya başka bir site üyesinin özel bilgilerini alenen açıklayacak konular açamaz.
 11. 11
  Siyasi, spor ve dini konularda olumsuz tartışma yaratabilecek, gereksiz polemikler oluşturulabilecek konular açılamaz.
 12. 12
  Konuların ilgili kategori altında açılması zorunludur.
 13. 13
  ExcelDestek.Com ya da ExcelDepo.Com isimli sitelerden indirilen VIP İçerikli dosyalara dair sorular genele açık forumlarda sorulamaz. Bu kuralara uymayan üyeler öncelikle iyi niyet çerçevesinde bilgilendirilir, aynı davranışların tekrar edilmesi halinde, gerek görülürse forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
 14. 14
  Sitede konu açmak, herkesin kendi hür iradesi ile neticesinde bir eylem ile gerçekleşir. Bu nedenle, işiniz bittikten sonra ya da herhangi bir nedenle "konuyu silmek istiyorum" talepleri kabul görmez. Sadece kişisel bilgiler içeren konular, mesajlar varsa, bunların silinmesi yerine getirilir ama konu linki silinmez.
Üst Alt