Sitemize Hoşgeldiniz

Türkiye'nin en geniş özeliklere sahip forumu olan ExcelDestek.Com üzerinde soru sorabilmek, daha önceki sorulan sorulara, açılan konulara cevap yazabilmek, puan kazanabilmek, kazandığınız puanlar ile dosya indirebilmek ve çok daha fazla özellikten yararlanabilmek için sitemize üye olunuz.
Hemen Üye Ol ya da Giriş Yap

Sorun Cevaplayalım

Excel'e dair sorularınızı sorun, cevaplayalım.

Çözümlenmiş Sorular

Kullanıcılarımızın sorularını ve sunduğumuz çözümleri inceleyin.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Ücretli destek ve özel hizmet talep edebilirsiniz.

 • Web sitemizi "REKLAMSIZ" olarak ziyaret etmek ister misiniz?
  Gerek sitemize destek, gerekse de reklam görmeden sitemizde gezinmek isterseniz, HESAP YÜKSELTME sayfasından SADECE 15-TL'ye 1 yıl boyunca ÜCRETLİ ÜYELİK almanız yeterli olacaktır.
  Detaylı bilgilendirme için lütfen buraya tıklayınız!

  REKLAMSIZ FORUM KULLANMAYI TERCİH EDECEK ÜYELERİMİZE, https://www.exceldosyalari.com İSİMLİ SİTEMİZDEN 3 AYLIK ÜYELİK PAKETİ HEDİYE EDİLECEKTİR.

çift tıklama

 1. malatyalı

  VBA  Doubleclick hatası

  Private Sub Worksheet_BeforeDoubleClick(ByVal Target As Range, Cancel As Boolean) If Not Intersect(Target, Range("C6:C65536")) Is Nothing Then Target.Offset(0, 15) = "Sisteme İşlendi" End If If Target.Column = "15" And Target.Value = "Sisteme İşlendi" Then Range("A" & Target.Row & ":R" &...
 2. malatyalı

  VBA  Üç Sütunda Çift Tık Uygulaması ile Seçmeli Veri Yazdırma

  Değerli Üstadlarım; F4:F300 aralığında herhangi bir hücreye çift tık ile Birinci Çift Tık İle VAR, İkinci Çift Tık İle YOK H4:H300 aralığında herhangi bir hücreye çift tık ile Birinci Çift Tık İle EVLİ, İkinci Çift Tık İle BEKAR I4:I300 aralığında herhangi bir hücreye çift tık ile Birinci...
Üst