• Web sitemizin SORU-CEVAP bölümünde dosya yüklemek ve dosya indirmek ÜCRETSİZ'dir.

  Gizlilik kapsamında, sadece site yöneticilerimizin ve üyenin kendisinin görebileceği ÜCRETLİ ÖZEL DESTEK alanımız mevcuttur.

izin

 1. ASLAN7410

  Soru Cari ve önceki yıl bilgilerini getirme

  Merhaba, hayırlı geceler. Ekte gönderdiğim izin programında küçük bir ihtiyaç oldu. Yapmak istediğim İZİN sayfası N8 hücresine yazdığım personelin siciline göre, ARŞİV sayfasındaki bilgileri, İZİN sayfasının D29 ile J33 arasına getirmek istiyorum. Yardımcı olur musunuz?
 2. O

  Soru İki Gününde de İzin Kullanılan Haftasonu Sayısı

  Merhabalar, ekteki dosya için formül yardımında bulunabilir misiniz? nasıl bir formül yapabilirim acaba? önceden teşekkürler.
 3. M

  Soru otomatik izin formu

  merhabalar ; eklemiş olduğum dosyada puantaj sayfasına eklediğim aylık puantajda üi(ücretsiz izin yazan günlere istinaden) yazan günlere tek tek form hazırlamaktayım izin formu yazan sayfayı ben hazırladım puantaj sayfasında üi yazan günlere ben butona tıkladığımda izin formu formatında tüm...
 4. kırmızıgul

  Sonuçsuz Excel İzin Takip V1 Hata Hk

  Merhabalar; İndirmiş olduğum ve kullanmak istediğim Excel izin Takip V1 isimli dosyayı kullanmak istediğimde ekte bulunan resimde ki gibi hata veriyor. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
 5. P

  Soru YILLIK İZİN ÇİZELGESİ

  Personelimizin yıllık izin hak ediş çizelgesi hazırlamaya çalışıyorum. Bir kısmına kadar kendi becerilerimle getirmeye çalıştım. Kaldığım yerlerde sizlerden destek ve bilgilerinize ihtiyaç duyuyorum. Ekte yapmış olduğum yıllık izin çizelgesinde İzin Durum Çizelgesi ve Veri tabanı olmak üzere 2...
Üst