Sitemize Hoşgeldiniz

Türkiye'nin en geniş özeliklere sahip forumu olan ExcelDestek.Com üzerinde soru sorabilmek, daha önceki sorulan sorulara, açılan konulara cevap yazabilmek, puan kazanabilmek, kazandığınız puanlar ile dosya indirebilmek ve çok daha fazla özellikten yararlanabilmek için sitemize üye olunuz.
Hemen Üye Ol ya da Giriş Yap

Sorun Cevaplayalım

Excel'e dair sorularınızı sorun, cevaplayalım.

Excel Eğitimi Almak İstiyorum

Site yöneticilerimizden online Excel eğitimi almak ister misiniz?

Destek Ekibimiz Sizlerle

Ücretli destek ve özel hizmet talep edebilirsiniz.

otomatik

 1. K

  f(×) VBA  Farklı Sayfalardan Formülle Otomatik Veri Alma

  İyi çalışmalar DOSYA İÇERİSiNE GEREKNLERİ YAZDIM MÜMKÜNSE EKTEKİ dosyayı inceleyip KODLAMADA yardımcı olurmusunuz.
 2. E

  Genel f(×)  A1 hücresine herhangi birşey yazdığımda, B1 hücresine otomatik olarak bugünün tarihinin yazılması mümkün müdür?

  İyi günler hocalarım. A1 hücresine herhangi birşey yazdığımda, B1 hücresine otomatik olarak bugünün tarihinin yazılması mümkün müdür? Şimdiden teşekkür ediyorum.
 3. gicimi

  VBA  Tarih Geldiğinde İlgiliye Otomatik E-Posta Göndermek

  Merhaba arkadaşlar, İşyerinde kullandığımız birçok cihazın yıllık test tarihi ve her cihazın iletilmesi gereken firmalar bulunmakta, belirtilen tarihlere 10 gün kaldığında her cihaz için ilgili sorumluya "Periyodik Kontrol gününe 10 gün kalmıştır" şeklinde e-mail atan, aynı maile karşı tarafın...
 4. F

  Genel f(×)  Ücret bordrosunda vergi dilimi tutarı otomatik hesaplatma

  Excel de ücret bordrosunda vergi diliminden dolayı maaşı düşen personelin ne kadar düştüğü tutarı görmek için ne yapmalıyım. Düşen tutarı otomatik hesaplattirmak için nasıl formülüze edebilirim. Teşekkürler.
 5. hexadesimal

  VBA  Toplu Not Girişi ( Ya da satırı sütuna dönüştürerek aktarmak)

  Herkese iyi tatiller; Yıl sonu geliyor ve çocuklar seneye 4.sınıf ve not ile değerlendirme yapacağız. Bunu için iki not giriş ekranı oluşturdum. 1. Tekli öğrenci giriş ekranı , o kısımını hallettim. Ancak Toplu not giriş ekranında da aynı veritabanını kullanacağımdan tıkandım. Yapmak istediğimi...
 6. C

  VBA  Hücredeki Kodu Makro İle Yazma

  İyi günler herkese, ben hücreme yazmış olduğum kodu makro ya yazıp onun hücreye uygulanmasını istiyorum. bana nasıl yardımcı olabilirsiniz acaba??? şimdiden çok teşekkür ederim.
Üst