• Web sitemizin SORU-CEVAP bölümünde dosya yüklemek ve dosya indirmek günlük limitlere bağlı olarak ÜCRETSİZ'dir.
  Gizlilik kapsamında, sadece site yöneticilerimizin ve üyenin kendisinin görebileceği ÜCRETLİ ÖZEL DESTEK alanımız mevcuttur.

outlook

 1. T

  Çözüldü Aktif sayfayı mail olarak gönder

  Ekli örnek dosyamdaki aktif sayfayı outlook ile mai olarak göndermek istiyorum, sayfayı Outlooka atsın, ben mail adresini gireyim. Elimde evvelce edindiğim bir sürü örnek dosya var ama bir türlü olmadı, hep 0x08190001 hatası veriyor.
 2. K

  Çözüldü Mail Gönderirken Türkçe Karakter Sorunu

  Merhaba, Outlook ile mail gönderirken mailbody'ye diyelim ki "Adayımız" yazıyorum, bu maili display ettiğimde "Adayymyz" olarak gözüküyor, türkçe karakterlerde outlook ta sorun yaşıyorum, kendi elimle yazarken sorun yok. nasıl düzeltebilirim?
 3. K

  Çözüldü Maile Eklenen İmzadaki Logo Gözükmüyor

  Merhaba, aşağıdaki kodlar ile mail gönderiyorum makro üzerinden fakat imzada küçük bir resim var, bunu getirmiyor sistem. The Picture Can't Be Displayed diye getiriyor ve logoyu göstermiyor. internette var bir şeyler ama çözemedim uğraşıyorum bir süredir. yardımcı olabilirseniz sevinirim...
 4. hayalibey

  Çözüldü excelle belirlenen konumdaki dosyaları mail atmak

  Merhaba kıymetli dostlar, Benim her gün mail atmak zorunda olduğum bir kaç dosya var . Bu dosyalar sabit bir konumda klasör içerisinde. Benim ihtiyacım her gün belirttiğim 3 zaman diliminde belirli konumda ne kadar dosya varsa maille önceden yazdığım mail veya maillere gönderilmesi. Konumda...
Üst