• Web sitemizin SORU-CEVAP bölümünde dosya yüklemek ve dosya indirmek ÜCRETSİZ'dir.

  Gizlilik kapsamında, sadece site yöneticilerimizin ve üyenin kendisinin görebileceği ÜCRETLİ ÖZEL DESTEK alanımız mevcuttur.

türkçe

 1. T

  Soru C1 Hücresine yazdığım türkçe karakterleri....dığından

  Private Sub Worksheet_Change(ByVal Target As Range) Application.DisplayAlerts = False Application.ScreenUpdating = False Dim Satir As Long, BUL As Range, Adres As String If Target.Address <> "$C$1" Then Exit Sub Range("A3:R" & Rows.Count).Clear If Target <> "" Then...
 2. Z

  Soru Sıra Numarası Verme

  İki vaya daha fazla sayfadan oluşan örnek çalışmada sarı boyalı hücrelere nasıl bir formül yazmalıyım ki sıralama seri halde gitsin. Bu hususta yardımlarınızı rica ediyorum.
 3. PriveT

  Çözüldü Yerine koy ve Türkçe karakterleri İngilizce yapma MAKROSU

  Makro üstadlarım merhaba, Sizden bir makro rica ediyorum. Bu Makro: A sütunundaki veriyi (A3 hücresi itibariyle) alıp; - tamamı küçük harf - aradaki boşluklar yerine nokta - Türkçe karakterler yerine ingilizce karakterler olarak düzenlenip G sütununa (G3 hücresi itibariyle) kopyalanacak...
 4. SafirMavi

  Soru Ofis 2016 TR 64 Bit VBA Menüleri Türkçeleştirme

  Ofis 2016 TR 64 Bit VBA Menüleri Türkçeleştirme Ofis 2016 da VBA menülerini Türkçeleştirmek istiyorum. Yardımcı olacak ve nasıl yapılacağı konusunda yardımcı olabilecek var mı ?
Üst