• Web sitemizin SORU-CEVAP bölümünde dosya yüklemek ve dosya indirmek günlük limitlere bağlı olarak ÜCRETSİZ'dir.
  Gizlilik kapsamında, sadece site yöneticilerimizin ve üyenin kendisinin görebileceği ÜCRETLİ ÖZEL DESTEK alanımız mevcuttur.

saat biçimi

 1. ycicek

  Çözüldü Toplam dakikayı saat+dakikaya çevirmek.

  Merhaba sevgili ExcelDestek.Com ailesi aylık rapor hazırlarken ihtiyacım oldu aradım bulamadım. Çözüm üretmeye çalıştım. İhtiyacı olan kullanabilsin diye örnek bir belge ekliyorum. 100 dk'yı saat+dakikaya çevirmek 1 saat 40 dk Saygılarımla.
 2. muhammethezer

  Soru Takvim UserFormu 'nda Saat ( SpinButton ) Seç, Diğer UserForma Tarih - Saat Aktar

  Merhaba Değerli Form kullanıcıları, Ekli dosyada Mainform üzerinde Çalışma Aralığı altında bulunan TextBox2 ile tarih seçimi yapmaktayım. Ancak tarih seçimi yaparken FRM_CALENDAR üzerinden saat seçimi de yapmak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Tarih seçtikten sonra Saat seçimi yapmak...
 3. K

  Soru saat biçimi ile sayı biçimini toplama ve çıkartma

  Merhaba, Ekli dosyada olduğu üzere bir sütunda saat biçimi ile yanındaki sütunda sayı biçiminde yazılmış saat değeri var. başka sütuna toplama ve çıkartma yaparak yeni saat biçiminde değeri nasıl buluruz?
 4. Qene

  Çözüldü Saat biçimine büründürme

  Merhaba, Elimde 06 47 tarzında yazılmış ve yüzbinlerce verinin yer aldığı saatler var. Bu saatleri, formül kullanarak 06:47 şeklinde yazdırmak istiyorum. =SOLDAN(A1;2)&":"&SAĞDAN(A1:2) şeklinde yaptım ama aralarda boş hücrelerde ":" şeklinde veri çıkmasını bir türlü engelleyemedim. Yardım...
Üst